اعتراف ام‌باپه: این همه پول در فوتبال، شرم‌آور است

 

کیلیان ام باپه

ستاره جوان تیم ملی فرانسه و پاری سن ژرمن اعتراف کرد پولی که امروزه در فوتبال جابجا می‌شود شرم‌آور است.

به گزارش ایسنا و به نقل از اکیپ، کیلیان ام‌باپه که در تابستان با ۱۶۶ میلیون پوند راهی پاری سن ژرمن شده است دومین فوتبالیست گران تاریخ محسوب می‌شود. او درباره دریافتی هفته‌ای ۲۹۰ هزار پوند از تیم پاریسی گفت: برای من که از یک خانواده معمولی بودم، این پول بسیار چشمگیر است و باید بگویم که پولی که الان در فوتبال است شرم آور محسوب می‌شود. با این حال سیستم دنیای فوتبال این گونه است و این طور پیش می‌رود. 

کیلیان ام‌باپه ۳۸۲ هزار پوند جایزه از حضور در جام جهانی روسیه برای تیم ملی کشورش را به مرکز خیریه مربوط به کودکان ناتوان ارائه داده است.

ام‌باپه توانسته است با زدن ۱۳ گل در ۱۳ مسابقه در این فصل نشان دهد که ارزش پول پرداختی پاری سن ژرمن را داشته است.

پاری سن ژرمن که با ۱۹۸ میلیون پوند نیمار را نیز توانست به خدمت بگیرد شروع بسیار خوبی در این فصل داشت و با برتری در ۱۳ بازی ابتدایی خود در این فصل رکورد ۵۷ سال پیش تاتنهام را شکست.

[ شنبه 8 مرداد 1397برچسب:, ] [ 19:12 ] [ محمد ]
[ ]

مورینیو پاسخ مصاحبه کاسیاس را داد

 

مورینیو و کاسیاس

سرمربی سابق رئال مادرید در مصاحبه با رکورد پاسخ ایکر کاسیاس را داد.

به گزارش ایسنا و به نقل از رکورد، ایکر کاسیاس دروازه‌بان و کاپیتان سابق رئال مادرید دیروز در صحبت‌هایی به انتقاد از ژوزه مورینیو پرداخت. کاسیاس در این مصاحبه گفت: اگر یک بار دیگر به آن دوران برگردم  برابر مورینیو جور دیگری رفتار می‌کنم و سکوت نمی‌کنم.

ماجرای کاسیاس و مورینیو از جایی شروع شد که کاسیاس در ژانویه ۲۰۱۳ با مصدومیت از ناحیه دست روبرو شد و دو ماه خانه نشین شد. رئال مادرید در آن زمان، دیگو لوپس، دروازه‌بان سویا را به خدمت گرفت و حتی وقتی کاسیاس بهبود یافت نیز مورینیو باز هم به لوپس میدان داد و بعد از رفتن مورینیو و آمدن آنچلوتی نیز کاسیاس در فصل اول به ترکیب رئال برنگشت.

ژوزه مورینیو سرمربی سابق رئال مادرید پاسخ کاسیاس را داد و گفت: به نظر می‌رسید این مصاحبه با کسی باشد که به انتهای دوران فوتبال خود رسیده است. درباره این که او روبروی من قرار نگرفت باید بگویم که دروغ است. او روبروی من قرار گرفت آن هم به شیوه خودش. هیچ‌کس نمی‌توانست بهتر از او به شیوه کاسیاس روبروی من قرار بگیرد، یعنی به شکلی مخفیانه.

[ شنبه 16 مرداد 1397برچسب:, ] [ 18:56 ] [ محمد ]
[ ]