اتحادیه انگلیس به دنبال کاهش بازیکنان خارجی لیگ برتر

 

ستاره های لیگ برتر

اتحادیه فوتبال انگلیس به دنبال طرح اجرایی مبنی بر کاهش بازیکنان

به گزارش ایسنا و به نقل از فاکس، گفته شده است اتحادیه فوتبال انگلیس به دنبال کاهش تعداد بازیکنان خارجی این لیگ از ۱۷ بازیکن به ۱۲ بازیکن است. این درخواست به منظور حمایت از بازیکنان داخلی در انگلیس گرفته شده است تا امکان حضور بیشتر بازیکنان داخلی در تیم هایشان فراهم شود. 

در صورتی که این قانون اجرایی شود، تمام ۶ تیم بزرگ لیگ برتر انگلیس (BIG SIX) درگیر آن خواهند شد. منچسترسیتی و تاتنهام ۱۷ بازیکن خارجی، چلسی و لیورپول ۱۶ بازیکن، آرسنال ۱۵ و منچستریونایتد ۱۴ بازیکن خارجی در ترکیب خود دارند.

گفته می‌شود نماینده های لیگ برتر انگلیس قرار است با سران اتحادیه فوتبال انگلیس دیدار کنند تا درباره این موضوع و مسائل دیگر مربوط به لیگ برتر بحث و تصمیم گیری کنند.

[ شنبه 3 تير 1397برچسب:, ] [ 19:4 ] [ محمد ]
[ ]

بازگشت کوشیلنی به میادین بعد از ۶ ماه غیبت

 

لورن کوشیلنی

مدافع فرانسوی آرسنال بعد از ۶ ماه غیبت شرایط بازی را به دست آورد و می تواند تیمش را همراهی کند.

به گزارش ایسنا و به نقل از دیلی میل، لورن کوشیلنی مدافع فرانسوی آرسنال که مدتها است از ترکیب تیمش دور بوده است و حضور در جام جهانی روسیه را نیز از دست داد، در نهایت سلامت خود را به دست اورده است و می تواند از این هفته برای تیمش به میدان برود. 

بازگشت کوشیلنی به میادین می تواند خبر خوبی برای اونای امری باشد که تیمش با بحران نبود مدافع روبرو شده است. این مدافع ۳۳ ساله البته برای تیم جوانان آرسنال به میدان رفته است تا از شرایط بازی برخوردار باشد. البته امری تاکید کرده است ممکن است دوری این بازیکن از میادین برای یک هفته دیگر نیز تمدید شود تا کوشیلنی با سلامت کامل برای تیمش به میدان برود.

آرسنال باید این هفته در لیگ برتر برابر بورنموث قرار گیرد. شاگردان اونای امری برای جا نماندن از کورس رقابت در صدر جدول باید بتوانند ۳ امتیاز این دیدار را به دست بیاورند.

[ شنبه 29 تير 1397برچسب:, ] [ 18:55 ] [ محمد ]
[ ]